Moja Karta Melomana

Moja Karta Melomana

Nie masz jeszcze Karty Melomana

Możesz założyć ją w dowolnym momencie, aby korzystać z promocji, zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Załóż kartę Melomana

Jak uzyskać kartę?

Z myślą  o osobach, które aktywnie uczestniczą w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez NFM lub chciałyby częściej brać w nich udział powstała Karta Melomana. Zachęcamy do dołączenia do programu!

Wystarczy wypełnić krótki formularz, który jest dostępny w Kasie NFM lub online, a następnie odebrać osobiście imienną, opatrzoną indywidualnym numerem seryjnym Kartę Melomana.

Karta Melomana jest zintegrowana z kontem użytkownika dostępnym na stronie internetowej. Aby korzystanie ze wszystkich opcji przygotowanych w ramach programu było możliwe, zalecane jest utworzenie konta online jeszcze przed założeniem Karty. Zebrane punkty będą dostępne również online!

Karta Melomana ma dwie odsłony – srebrną i złotą.

1. Każdy, kto przystępuje do programu, uzyskuje Srebrny Status Karty oraz jednorazowy rabat w wysokości -10% na zakupy. Taka sama zniżka zostanie przyznana po piątej transakcji (szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w Regulaminie Programu Lojalnościowego Karta Melomana).

2. Każdy, kto dokona dziesięciu transakcji o minimalnej wartości 50 zł za jedną, automatycznie otrzymuje Złoty Status Karty. Oznacza on stały dostęp do rabatu w wysokości -10% na wszystkie wydarzenia organizowane przez NFM*.

* Promocja dotyczy tylko I kategorii miejsc i nie obejmuje koncertów specjalnych, festiwalowych i edukacyjnych, w tym Filharmonii Familijnej.

Benefity

 • Zdobywaj nagrody

  Zdobywaj nagrody

  Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody

 • Korzystaj z promocji

  Korzystaj z promocji

  Korzystaj z promocji i kodów rabatowych

 • Złota Strefa

  Złota Strefa

  Zyskaj dostęp do Złotej Strefy Rabatów

Co można zyskać dzięki Karcie Melomana?

ZBIERANIE PUNKTÓW WYMIENNYCH NA NAGRODY
1 zł = 1 punkt! Zgromadzone punkty można wymienić na różne nagrody, np. vouchery na koncerty. Informacja o liczbie punktów jest dostępna po zalogowaniu się na konto użytkownika na stronie internetowej lub w Kasie NFM.

NEWSLETTER – DEDYKOWANY INFORMATOR KONCERTOWY
Informujemy o najważniejszych koncertach i innych wyjątkowych wydarzeniach odbywających się w NFM – posiadacz Karty Melomana zawsze jest na bieżąco z repertuarem. W newsletterze będą zawarte także informacje o specjalnych promocjach.

RABATY
Przydzielamy różne kody rabatowe dedykowane posiadaczom Karty Melomana, o czym informujemy drogą e-mailową. Kody rabatowe są dostępne także po zalogowaniu na konto użytkownika, w zakładce Moja Karta.

PROMOCJE Z KARTĄ MELOMANA
Posiadacze Karty Melomana otrzymują dodatkowe promocje. Informacja o aktualnych promocjach jest dostępna po zalogowaniu na konto użytkownika, w sekcji Promocje z Kartą Melomana. O szczegóły można pytać również w  Kasie NFM.

ZŁOTA STREFA RABATÓW
Dla osób posiadających Złoty Status Karty stworzyliśmy specjalną strefę promocji. Będą pojawiać się w niej wszystkie koncerty, na które obowiązuje stała zniżka -10% na bilety I kategorii. Jedna karta umożliwia jej posiadaczowi zakup aż dwóch biletów w specjalnej cenie! Szczegółowe informacje dostępne są po zalogowaniu na konto użytkownika oraz w Kasie NFM.