?

Pomoc

Masz problem z kontem lub pytanie dotyczace rezerwacji


Telefon: 71 715 97 00

Email: rezerwacje@nfm.wroclaw.pl

Wesprzyj muzykę. Wesprzyj NFM

Szanowni Państwo!

Kultura i sztuka dla wielu osób są jak powietrze, bez którego nie można oddychać. Stanowią oparcie, dają niesamowite doznania duchowe i estetyczne, a także łączą z innymi ludźmi, którzy poszukują tych samych wartości. Na co dzień dostajemy bardzo wiele wspaniałych wiadomości świadczących o Państwa przywiązaniu do naszej instytucji, a przede wszystkim o miłości do muzyki.

NFM jest miejscem, które chcemy nieustająco rozwijać, by nasi Melomani mogli słuchać najlepszych koncertów w wykonaniu wybitnych artystów z całego świata oraz pogłębiać swoje muzyczne zainteresowania bez względu na wiek. Wiele osób chciałoby wesprzeć finansowo te działania, by wspólnie z nami budować kulturę. Teraz jest to możliwe! Dzięki Państwu nasze starania przyniosą jeszcze lepsze efekty!

Dziękujemy, że są Państwo z nami!

Wybierz kwotę

10 PLN
20 PLN
50 PLN
100 PLN
200 PLN
Inna
 zł

Dane darczyńcy

Projekt "Wdrożenie e-usługi w Narodowym Forum Muzyki" współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.